Stena kvetinového domu s logom

Identita a e-shop pre kvetinárstvo

Dizajn | Webstránka

Kompletné grafické zastrešenie pre novootvorené kvetinárstvo v Kežmarku. Tvorba prezentačnej webstránky s nasledujúcim upgradeom na e-shop.

Druh
Projekt od nuly
Obdobie
september 2021 - súčasnosť
Počet hodín
približ. 150+
Tím
Denis Suchý
Denis Suchý
Patrik Benyak
Patrik Benyak
Pavol Halás
Pavol Halás
Technológie
Adobe | WordPress | WooCommerce

vizuálna identita

logo

Klient sa rozhodol otvoriť nové kvetinárstvo v regióne. Oslovil nás s prosbou o pomoc pri vytváraní loga. Po prvotnom stretnutí bolo jasné, že má presnú predstavu toho, čo chce docieliť. Logo malo reprezentovať cit, emóciu, lásku ku kvetinám a detailnú prácu ktorú floristky každodenne odvádzajú. V iných prípadoch by sme navrhli logo o čosi jednoduchšie a prehľadnejšie, ale pri tomto projekte sme chceli navrhnúť logo dekoratívneho charakteru, ktoré vystihuje hodnoty firmy Kvetinový dom.

Výklad Kvetinového domu
Bed

vizuálna identita

propagačné materiály

Na základe vzájomnej spokojnosti pri tvorbe loga bolo len otázkou času, kedy budeme spoločne pokračovať v budovaní komplexnej vizuálnej identity. Tak ako každý podnik na námestí aj tento potreboval polep výkladu, nasledovali tlačové propagačné materiály od vizitiek, cez nálepky a darčekové poukazy až po kampaňové letáky a billboardy.

Vizitky
Billboard
Darčekové poukážky

webstránka

od prezentácie po e-shop

V dnešnej dobe je webstránka jeden zo základných kameňov prezentácie každej firmy. Po dôslednom rozhovore a porade sme navrhli klientovi začať budovanie online prezentácie formou šablónovej stránky, postavenej na systéme Wordpress. Na začiatok je toto správna cesta pre každý začínajúci projekt, ktorý neočakáva krátkodobú návratnosť. Nasledovali hodiny nastavovania, vyskladávania, dizajnovania a spúšťania.

S výsledkom boli všetci tak spokojní, že na seba upgrade na e-shop nenechal dlho čakať. S asi pol ročným odstupom sme na podnet klienta rozšírili prezentačný web o podstránky týkajúce sa e-shopu a Wordpress o plugin Woocomerce, na ktorom je postavený celý nákupný systém.

Novospustený e-shop už príjma prvé objednávky a nám neostáva nič iné ako popriať nášmu klientovi úspešne pokračovanie podnikania a veľa spokojných zákazníkov.

Webstránka na laptope
Webstránka na mobile

Projekty

Odporúčané projekty
Fotka Sited tímu
Fotka Sited tímu

Kontaktujte nás

Začínate podnikať?