EN
3D logo

O nás

Sme tím, ktorý sa živí tým, čo nás baví a napĺňa. Ponúkame vývoj softvéru, vizuálny dizajn a digitálny marketing. Spoločne tvoríme digitálne produkty s využitím kreatívnych riešení a inovatívnych technológií, s dôrazom na kvalitatívny rast.

Náš tím

Rebeka Okálová
Rebeka OkálováFrontend Developer
Dominik Jakub
Dominik JakubProject Manager
Patrik Benyak
Patrik BenyakCEO & CTO
Pavol Halás
Pavol HalásFrontend Developer
Denis Grotkovský
Denis GrotkovskýBackend Developer
Denis Suchý
Denis SuchýVisual Designer
Sited symbol

Hodnoty

Sited je štúdio digitálnych produktov, ktoré vzniklo v roku 2017 v Kežmarku.
Založili ho štyria kamaráti, ktorí využívajú svoje odlišné schopnosti a osobnosti na dosiahnutie spoločnej vízie - inšpirovať a umožniť ľuďom živiť sa svojou vášňou.

Tím

Tím je základom a absolútnou prioritou Sited. Nie sme len kolegovia, ale zohratý tím priateľov. Naša kultúra je založená na rovnosti, transparentnosti a dôvere, čo nám umožňuje spoločne pracovať a rásť.

Kreativita

Je súčasťou všetkého, čo robíme. S nadšením tvoríme a niečo po sebe zanechávame. To, že sme malá spoločnosť, je výhodou; neplníme len úlohy, ale dokážeme samostatne premýšľať a kreatívne riešiť problémy.

Technológie

Robíme to, čo nás baví, a naša vášeň pre technológie presahuje našu pracovnú dobu, čo nám umožňuje držať krok s modernými technológiami a využívať ich pri vytváraní digitálnych produktov.

Vzdelávanie

Zdieľame silnú vnútornú motiváciu učiť sa a napredovať. Tento spôsob myslenia, s vášňou pre učenie a vyučovanie, nám umožňuje rásť ako jednotlivcom, tak firme a tiež inšpirovať a umožniť ďalším živiť sa tým, čo ich baví a napĺňa.
Fotka Sited tímu

Kontaktujte nás

Chcete nás spoznať viac?